Finalistky MISS České republiky získají obraz hvězdné oblohy

28.05.2019

Před několika dny jsme podepsali oficiciální spolupráci s MISS České republiky – tedy se soutěží krásy, která se u nás pořádá od roku 1989. Vítězkami se v minulých letech staly například Monika Žídková, Kateřina Stočesová, Diana Kobzanová, Lucie Váchová či Taťána Kuchařová. Zatím poslední MISS České republiky z roku 2018 je Iveta Maurerová. 

Miss České republiky si zakládá na úspěšné sedmileté historii, kdy soutěž organizuje stejný tým. Od roku 2013 úspěšně organizoval soutěž Miss Léta. Na tu se v posledních letech hlásilo více než 500 dívek ročně, což bylo nejvíce ze všech soutěží krásy. Miss České republiky navazuje na koncept soutěže Miss Léta. Během léta proto proběhnou čtyři semifinálová kola, kde vždy z dvanácti dívek do finále postoupí jen tři z nich. Finálová dvanáctka oblékne tradiční bílé oblečení, a coby "bílá armáda" se stane ozdobou mnoha letních akcí. 

Soutěž vyvrcholí na podzim slavnostním galavečerem, kde vítězka, kromě titulu Miss České republiky, získá automobil a postup na světovou soutěž krásy.

Miss České republiky je příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss ČR 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová se prosadily ve světě modelingu.